Waldemar Sewohl oljemålning

Waldemar Sewohl oljemålning
Waldemar Sewohl oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALDEMAR SEHWOHL (1887-1967): Hamnmotiv, signerad W Sewohl, olja på papp, ca 47x69 cm

822993

2020-10-08