Bo Yson Sjöberg oljemålning

Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning
Bo Yson Sjöberg oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO YSON SJÖBERG (1915-1994): Stilleben med fiskar, signerad "Boysons", olja på pannå, ca 28x35 cm

Mindre färgbortfall

823038

2020-10-08