Stolar gustaviansk stil (6)

Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)
Stolar gustaviansk stil (6)

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar klädda i grått tyg, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, färgbortfall, renoverade

823039

2020-10-12