Goebel

Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel
Goebel

Klubbat för:

900 SEK

800 SEK

MARIA INNOCENTIA HUMMEL, 5 figuriner, Goebel, porslin, höjd 9- 20 cm

Krackelyr, en med nagg kring fotring.

823042

2020-10-20