Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
IWC, 18K, 1950-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare läderrem och sölja ej original, serie nr. 1234986, verk nr. 1203663, kaliber C.89, diam ca 35 mm, box ej tillhörande medföljer
Glas med repor. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
823044
2020-10-25