Edition Luxe IWC 18K 1950-tal

Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal
Edition Luxe IWC 18K 1950-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

IWC, 18K, 1950-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare läderrem och sölja ej original, serie nr. 1234986, verk nr. 1203663, kaliber C.89, diam ca 35 mm, box ej tillhörande medföljer

Glas med repor. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

823044

2020-10-25