Stolar gustaviansk stil (5)

Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)
Stolar gustaviansk stil (5)

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 5 st, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar klädda i grått tyg, märkta SM 53, sitthöjd ca 45 cm

Smärre slitage, enstaka färgbortfall, renoverade

823057

2020-10-12