Magda Ringius oljemålning

Magda Ringius oljemålning
Magda Ringius oljemålning
Magda Ringius oljemålning
Magda Ringius oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

MAGDA RINGIUS (1894-1979), Amaryllis, olja på duk, signerad MR, 40 x 30 cm

823062

2020-10-20