Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARIAN ZAWADZKI, "Den läsande" samt "Måleri och skulptur", 2 st skålfat, keramik, Tilgman, signerade och daterade 1953, diameter 30 cm.
Framståt i gott skick.
823064
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här