Gustav Rudberg

Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg
Gustav Rudberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): (10) Segelskutor - Hven, signerade och numrerade Gustav rudberg 250 ex, färglitografier, 69x89 cm

823070

2020-10-09