Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURINER, porslin/biskviporslin, samt keramik, 22 st, omkring mitten av 1900-talet, olika tillverkare, höjd ca 4-13 cm
Bruksslitage
823071
2020-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här