Enrico Baj färgetsningar

Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ENRICO BAJ (1924-2003): Mansfigur, signerad Baj, 43/50, färgetsning, bladmått ca 49,5x35,5 cm

Kuntoraportti

823072

Päivämäärä:

2020-10-10