Enrico Baj färgetsningar
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ENRICO BAJ (1924-2003): Mansfigur, signerad Baj, 43/50, färgetsning, bladmått ca 49,5x35,5 cm
Kuntoraportti
823072
Päivämäärä:
2020-10-10