Astri Bergman Taube
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "VÅR-VINTER PÅ SJÖSALA", signerade och numrerade 21/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, "ANTIBES", signerade, HC, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube
Gulnader, oramade
823081
2020-10-09