Figuriner Tomtar

Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar
Figuriner Tomtar

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, porslin, keramik, i form av tomtar, mestadels Tyskland, ca 1940/50-tal, höjd ca 8-20 cm

Bruksslitage

823082

2020-10-12