Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, omkring år 1900, bord i barockstil, ek / ekfanér, 8 st stolar med sits i rotting, ryggbricka med skuren dekor, sitthöjd 47, bordets höjd 77, 139x106, 2 utdragsskivor vardera 61 cm

Sprickor, rotting med smärre skador, blekt skiva, bruksslitage

823084

2020-10-09