Bengt Lindström oljemålning

Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning
Bengt Lindström oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, olja på blandteknik, ca 107x42 cm

823092

2020-10-10