Maria Ginzburg akvarell

Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell
Maria Ginzburg akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIA GINZBURG (f.1955): Vinterbild med hus och sjö, akvarell, signerad M. Ginzburg 2003, 55x74 cm

823098

2020-10-08