Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, 1900-talets första hälft, Kelim, signerad, ca 297x171 cm

Flertalet äldre lagningar, skador

823126

2020-10-09