Masion Krieger skrivbord

Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord
Masion Krieger skrivbord

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

MAISON KRIEGER (firma verksam i Paris 1826-omkring 1900), skrivbord, fanérat i mahogny med dekor av romber, Louis XVI-stil, beslag i mässing, kannelerade ben, lås signerat Krieger Paris, höjd 76, 100x60 cm

Kuntoraportti

Fanérlagning, bruksslitage

823130

Päivämäärä:

2020-10-09