Kelim
Valmis
2020-10-09
823132
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, old, Kelim, 287x141 cm
Slitage, kompletterade fransar, flertalet äldre lagningar, fläckar