Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
NAMNSKYLTAR, (2),"Theresa", 1900-tal, teak med text i vitt, längd 60 cm.
Något slitage.
823135
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här