Sideboard teak

Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak
Sideboard teak

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD med skåpöverdel, 1950/60-tal, fanérad i teak, underdel med 5 lådor samt skåp med bakomliggande hyllplan, överdel med skjutluckor, svärtade detaljer samt ben, fothylsor i mässing, nyckel finns, höjd ca 130, 150x40 cm

Bruksslitage

823137

2020-10-12