Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KUVERTTALLRIKAR, 12 st, GAB, nysilver, rokokostil, 1900-talets andra hälft, diameter 26 cm.
Något bruksslitage.
823141
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här