Kuverttallrikar 12 st GAB

Kuverttallrikar 12 st GAB
Kuverttallrikar 12 st GAB
Kuverttallrikar 12 st GAB
Kuverttallrikar 12 st GAB
Kuverttallrikar 12 st GAB
Kuverttallrikar 12 st GAB

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 12 st, GAB, nysilver, rokokostil, 1900-talets andra hälft, diameter 26 cm.

Något bruksslitage.

823141

2020-10-20