Byrå 1800-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, Louis XVI-stil, sannolikt Frankrike, fanérad i valnöt, beslag i mässing, stenskiva, 4 lådor, höjd 92, 81x50 cm
Senare skiva, saknar nyckel, sprickor, slitage, fanérresningar
823149
2020-10-09