Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, Louis XVI-stil, sannolikt Frankrike, fanérad i valnöt, beslag i mässing, stenskiva, 4 lådor, höjd 92, 81x50 cm

Senare skiva, saknar nyckel, sprickor, slitage, fanérresningar

823149

2020-10-09