Skål Kina

Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina
Skål Kina

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKÅL, Kina, 1800-tal, på 3 fötter, glaserat stengods, höjd ca 5,5 cm, diameter 11 cm

Slitage

823167

2020-10-12