Bijouterier halsband broscher örhängen

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROSCHER, ÖRHÄNGEN, HALSBAND, RINGAR, ÖRHÄNGEN, PUDERDOSA, oädel metall samt delvis silver, 1800/1900-tal, bl a med markasiter, slipat stål, en brosch i fornnodisk stil stämplad Tostrup 1886 Kristiania

Ett halsband saknar mittsten, lagningar och stenar saknas förekommer

823172

2020-10-17