Ed Finnell fotografi föreställande Neil Young
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Neil Young, David Crosby, Graham Nash and The Stray Gators, "Harvest Tour", march 11, 1973, Bakersfield Civic Aud, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, c-print, ca 40,5x50,5 cm
Oramad
823196
2020-10-18