Franco Costa serigrafi

Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi
Franco Costa serigrafi

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

FRANCO COSTA (född 1934): (2) "Americas Cup 1987", signerade och daterade i trycket Franco Costa -86, serigrafi 100x70 cm, oramade

Hanteringsveck

823211

2020-10-08