Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
FRANCO COSTA (född 1934): (2) "Americas Cup 1987", signerade och daterade i trycket Franco Costa -86, serigrafi 100x70 cm, oramade
Hanteringsveck
823211
2020-10-08