Golvur 1700-tal

Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal
Golvur 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, Hälsningland, polykromt bemålat, slag, dekor med parställda lejon, höjd ca 227 cm, pendel samt nyckel finns

Slitage

823232

2020-10-12