Skäkteträ 1800-tal

Skäkteträ 1800-tal
Skäkteträ 1800-tal
Skäkteträ 1800-tal
Skäkteträ 1800-tal
Skäkteträ 1800-tal
Skäkteträ 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄKTETRÄ, Norrala Hälsingland, 1800-tal, polykrom bemålning, längd ca 53 cm

Ålder och bruksslitage, lagad

823233

2020-10-12