Edin Ollers tenn

Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDVIN OLLERS, teservis, tenn 5 dlr, bestående av: tekanna, gräddkanna, sockerskål, fat samt ljusstake, Schröder och Olsson, Stockholm 1900-tal, kannans höjd ca 22 cm

Bruksslitage

823234

2020-10-12