Oljemålning interiör

Oljemålning interiör
Oljemålning interiör
Oljemålning interiör
Oljemålning interiör
Oljemålning interiör
Oljemålning interiör

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POUL FRIIS NYBO (1869-1929): Interiör med kvinna, signerad Friis Nybo, olja på duk, ca 66 x 45 cm

823248

2020-10-16