Söholm Söholm, golvlampa
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÖHOLM, golvlampa, 1950-tal, fot med handmålad dekor av blommor i blått och vitt, stomme i mässing, signerad undertill SÖHOLM DENMARK SN, höjd till sockel ca 145 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen
823251
2020-10-13