Monterskåp 1800-tal

Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal
Monterskåp 1800-tal

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MONTERSKÅP, 1800-talets andra hälft, bakomliggande speglar, 3 fasta hyllplan, fanérat i mahogny, krön med intarsiadekor, höjd 185, 82,5x49 cm

Sprickor, märken, bruksslitage

823271

2020-10-10