Carl Malmsten fåtölj Ambassad
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Ambassad"/"Berlin", omärkt, 1900-talets andra hälft, klädsel av Josef Frank-tyg, sitthöjd ca 40, rygghöjd 73 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, nötning på sits
823272
2020-10-13