Dockskåpsmöbler 35 dlr,

Dockskåpsmöbler 35 dlr,
Dockskåpsmöbler 35 dlr,
Dockskåpsmöbler 35 dlr,
Dockskåpsmöbler 35 dlr,

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, ca 35 dlr, omkring mitten av 1900-talet, trä samt plast, varierande mått

Bruksslitage

823273

2020-10-14