Skultuna ljusstakar F10

Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10
Skultuna ljusstakar F10

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, ett par, 1900-talets andra hälft, mässing och porslin. Stämplade SKULTUNA F10. höjd ca 20 cm

Mindre sprickbildning i porslinet vid ena staken

823279

2020-10-14