Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
VINGLAS (16) SAMT STARKVINSGLAS (12), Boda, glas, omkring 1900-talets mitt, höjd 8-15 cm.
Något bruksslitage, ett starkvinsglas samt fyra vinglas med nagg.
823280
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här