Vinglas samt starkvinsglas Boda

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VINGLAS (16) SAMT STARKVINSGLAS (12), Boda, glas, omkring 1900-talets mitt, höjd 8-15 cm.

Något bruksslitage, ett starkvinsglas samt fyra vinglas med nagg.

823280

2020-10-20