Fontän

Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän
Fontän

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FONTÄN, glaserat lergods, 1800-talets senare del, pojke på pegasus, 61x46 cm

Märkt undertill Rörstand, troligen senare märkt , senare lackad, viss nagg och avslag

823283

2020-10-11