Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FONTÄN, glaserat lergods, 1800-talets senare del, pojke på pegasus, 61x46 cm
Märkt undertill Rörstand, troligen senare märkt , senare lackad, viss nagg och avslag
823283
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här