Von Wright fågelplanscher
Klubbat för:
3 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VON WRIGHT, fågelplanscher, 34 st mappar, litograferade lösa blad, ur "Svenska fåglar", Ivar Baarsen, Stockholm, 1920-tal, ca 37,5x27,5 cm
Kuntoraportti
Ej genomgångna, slitage och skador
823289
Päivämäärä:
2020-10-10