Glasservis Falken Skruf

Glasservis Falken Skruf
Glasservis Falken Skruf
Glasservis Falken Skruf
Glasservis Falken Skruf
Glasservis Falken Skruf
Glasservis Falken Skruf

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRUF, glasservis, "Falken", 35 dlr, bestående av: 3 vinglas (16 cm), 8 vinglas (14 cm), 8 likörglas (11 cm), 8 selterglas (11 cm), 8 snappsglas (13 cm)

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

823301

2020-10-14