Parfymflakonger

Parfymflakonger
Parfymflakonger
Parfymflakonger
Parfymflakonger
Parfymflakonger
Parfymflakonger
Parfymflakonger
Parfymflakonger

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLAKONGER, 7 st, 1900-talets första hälft, merparten art deco, en märkt Tjeckoslovakien, höjd ca 7-15 cm

Saknar delvis pumpar, enstaka mindre nagg kan förekomma

823304

2020-10-10