Landskap oljemålning
2020-10-10
823308
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med figurer, olja på duk, ca 41x33 cm
Lagning, krackeleringar