Skrivbord björk Per Rydén

Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén
Skrivbord björk Per Rydén

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER RYDÉN, Nybro, skrivbord,1900-talets andra hälft, björk, skiva fanerad i masurbjörk, märkt "Per Rydén AB Nybro", höjd 73, 112 x 60 cm

Bruksslitage, smärre skador

823354

2020-10-23