Ilon Wikland färglitografi

Ilon Wikland färglitografi
Ilon Wikland färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ILON WIKLAND (född 1930): Komposion, signerad Ilon Wikland, PN, numrerad EA 31/36, färglitografi, med dedikation "Till Lars", 49x57 cm

Fläck

823359

2020-10-23