Stop med lock i glas och tenn monogram 1893

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

STOP med LOCK, 1800-tal, slipat glas och tenn, locket med monogram 1893, höjd 20 cm

Bruksslitage

823362

2020-10-23