Stig Lindberg vas och fat "Karneval"

Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat
Stig Lindberg vas och fat

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), 2dlr, vas, fajans, "Karneval", signerad med Gustavsbergs studiohand, SWEDEN 230-J, höjd 21,5 cm, 15x6 cm,
fat, fajans, "Karneval", signerad med Gustavsbergs studiohand SWEDEN 195-B, kvadratiskt 16x16cm

Nagg

823363

2020-10-23