Gustav Rudberg oljemålning

Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning
Gustav Rudberg oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Ljus dag i Kyrkbacken Hven", signerad Rudberg, samt signerad och daterad på spännramen 1976, olja på duk, ca 66x83 cm

Fotografi på konstnären och ovanstående målning medföljer

823372

2020-10-15