Gustav Rudberg oljemålning
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Ljus dag i Kyrkbacken Hven", signerad Rudberg, samt signerad och daterad på spännramen 1976, olja på duk, ca 66x83 cm
Fotografi på konstnären och ovanstående målning medföljer
823372
2020-10-15