Oljemålning Fabian Lundqvist

Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist
Oljemålning Fabian Lundqvist

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinna, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, 46 x 38 cm

823375

2020-10-11